בלוג

איך לכתוב

13 עקרונות שיעזרו לכם בכתיבה שווקית, יצירתית או אינפורמטיבית, מתוך שנים של נסיון.

לצאת מקשר עם נרקסיסט

לרובנו יש הטיה טבעית ובריאה לעבר אחריות ביחסים. אנחנו חושבים ומרגישים שכדי לשפר את היחסים שבהם אנחנו נמצאים - אנחנו צריכים להשתנות. היחסים תלויים בנו. אם לא מבינים אותנו, אנחנו צריכים להסביר את עצמנו יותר ברור. אם יש טענות כלפינו, אנחנו צריכים לבדוק את עצמנו. אם מבקשים מאיתנו בקשות, אנחנו צריכים לעשות כמיטב יכולתנו להענות להן. להענות לצרכים של השני. מי יותר ומי פחות - ככה אנחנו.

להפרד ביחד

עברתי פרידה וליוויתי פרידות: אפשר לעשות את זה ביחד, בתמיכה ואפילו באהבה

איך לשמוח יותר

יש לנו מיכל שמחה בגודל מסוים ומוגבל. איך להגדיל אותו? תרגיל והצעות.

פוסט פמיניסטי

קשר ההסתרה סביב אלמנטים נשיים הוא חלק משוביניזם ודיכוי. למה? ומה לעשות?

האם קואצ'ינג יכול להגשים פנטזיות

על מסך המחשב עולה לפני בחור צעיר ורציני. הוא אומר: אני רוצה להרוויח ממש טוב. ממש. בית גדול, בריכה, נסיעות לחו"ל לי ולמשפחתי - כמה שאני רוצה. לאפשר גם עבורם, מה שהם רוצים. חופש כלכלי, ומהכנסה פסיבית. לנתק את הקשר בין הזמן שלי לכסף. נדל"ן, השקעות, שווק באינטרנט. 

תרגיל מוקלט לרוגע וריכוז

שמעתם על פוקוסינג? רוצים לנסות? או פשוט רוצים תרגיל של 10 דקות שיעזור לכם להרגע, להבין מה קורה איתכם, ולהיות מרוכזים ומוכנים להמשיך בחיים? על הבוקר, בהפסקת הצהריים או לפני השינה.

לפעמים צריך להתמסר לדבר אחד – גם אם זה קשה

גבר מבריק עולה על מסך המחשב לפני. הבחור הזה הקים בחצי השנה האחרונה עסק מתוחכם. כבר כשהגיע אלי הוא היה במקום מרשים. לקוחות, הכנסות, פרויקטים מעניינים, ממשיך ללמוד תוך כדי זה - כל הזמן, משכלל את עצמו. מחזיק חזון גדול וחותר אליו.
כל הפוסטים בבלוג נטענו
זריקת אנרגיה יומית

עם השייק של הבוקר או הסלט של
הצהריים, לקבל דחיפה קטנה, רעיון
או תרגיל קטן לערוך עם עצמך.
הודעה אחת ביום, בוואטסאפ